تبلیغات
آموزشهای اینترنتی - جولیا رابرتز

آموزشهای اینترنتی

شنبه 25 اردیبهشت 1389

جولیا رابرتز

نویسنده: server   طبقه بندی: تاتر و سینما، 

 


جولیا رابرتز

 

جولیا رابرتز در سمیرنا؛ جورجیا (smyrna,Geargia ) در28اكتبر 1967 به دنیا آمد.

جولیا در این سرزمین گرم و شرجی تربیت شده او لاغر است و 59 اینچ قد دارد با بدنی ژرف. لاغر مانند نی با ساقهای بلند با موهای مجعد پرپشت. نمی توان گفت كه او خیلی زیبا است :

چشمان خاكستری و دهان بزرگش به خوبی احساسات را روی صحنه می تواند بیان كند.

مادر جولیا بتی لو ( Bett-lou ) یك هنر پیشه و راز دار ( منشی ) كلیسا است و پدرش والتر به عنوان فروشنده جاروبرقی و نویسنده و هنر پیشه كار می كرد. او یك برادر بزرگتر به نام اریك داشت و یك خواهر بزرگتر به نام Lisa زمانیكه چهار سال داشت والدینش به خاطر مشكلات مالی از یكدیگر جدا شدند مادرش بتی در سمیرنا به همراه دو دخترش باقی ماند در حالیكه والتر به سمت آتلانتا رفت و برادر بزرگتر را هم با خود برد زمانیكه جولیا 10 سال داشت پدرش فوت كرد.

جولیا آرزو داشت دامپزشك بشود و علاقه ای هم به بازیگری داشت بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان در سمیرنا جولیا به خواهرش و برادرش درنیویورك پیوست تا به مدرسه  تئاتر برود.

جولیا تلاش بسیار كرد تا تیترهای روزنامه های پر تیتراژ و صید عكاسان جهان شود ببوسیله اسنادی كه از ریزترین جزئیات زندگیش در اختیار آنان قرار می داد.

به زودی نشریات پول زیادی برای عكسهایش پرداخت می كردند.

او ركرد جهانی 10میلیون دلار را برای فیلم"Mary Reilly"ثبت كرد.(در سال 1996) (به عنوان دستمزد)

در سال 1998 جولیا در نقش یك پیشخدمت پیتزا فروشی در فیلم "Mystic pizza" (پیتزای اسرار آمیز) بازی كرد. و سپس یك بازی مشترك با لیام نیسون در رضایتمندی (satisfaction) داشت. این بازی برای آنها موفقیت آمیز بود یك سال بعد او در  "steel magnolias" در برابر نامزدش « دیلان مك درموت » در سال 1990 بازی كرد زمانی كه فیلم « زن زیبا » ( pretty women ) روی صحنه آمد او از یك هنرپیشه با استعداد تازه كار به یك سوپر استار تبدیل شد ناگهان همه جولیا را می خواستند نشریات هر روز درباره او می نوشتند سود باجه بلیط ناگهان مانند موشكی به آسمان رفت. همه دنیا از جولیا صحبت می كردند.

چند سال گذشته برای جولیا خیلی پر سود بوده است هم از نظر حرفه ای و هم از نظر مالی در روز كریسمس سال 1998 نامادری ( step mom ) روی صحنه رفت و در تابستان سال 1999 او دو بمب بزرگ خارج از تئاتر داشت: notting hill و Runa كه دوباره Richard و جولیا، با هم، همبازی شدند برای اولین بار از زمان زن زیبا.

سپس جولیا اولین اسكار خود را برای نقش خود در Erin Brocko Vich فیلی كه بر اساس یك داستان واقعی بود دریافت كرد. در «مركزیكی» همراه با برد پیت بازی كرد. كه در ماه مارس ( مارچ ) روی پرده سینما رفت و در ماه ژوئن ( جون ) در معشوقه آمریكایی بازی كرد و فقط تا فرصت باقیمانده تا كریسمس در "Ocean's Eleven" بازی كرد و این فیلمها را با بازیگرانی چون برد پیت و جورج كلنی این فیلمها را بازی كرد. آن سال می رفت كه سال بزرگی برای جولیا باشد جولیا ممكن بود مدتی در هیچ فیلمی دیده نشود اما دوباره قوی تر و بهتر از گذشته ظاهر می شد اما هنوز آخرین كار او را ندیده ایم پس به امید آن روز.

نویسندگان

لینکستاندستگاه چاپ روی لیوان بشقاب کلاه کاشی تیشرت و ...


اخذ اقامت تجاری بلاروس

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :